Co to znaczy IMOLA?

IMOLA znaczy największa szkoła nauki jazdy w Warszawie

Jesteśmy największą stołeczną szkołą nauki jazdy. Dlatego możemy Ci zaoferować najwyższą jakość i najlepsze dopasowanie do Twoich potrzeb.

Znajdziesz nas blisko siebie: mamy 6 sal wykładowych w różnych częściach miasta a na jazdy przyjedziemy do Ciebie gdzie tylko zechcesz. Mamy wystarczająco dużą flotę pojazdów, aby umawiać szybkie terminy. No i mamy też mnóstwo zadowolonych kursantów :)

Imola - driving school in Warsaw in English is here.

Nasze ośrodki prawa jazdy

IMOLA znaczy najlepsi instruktorzy prawa jazdy

Wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor. Dlatego u nas pracują sami dobrzy instruktorzy. To nie tylko eksperci z zakresu przepisów i techniki prowadzenia samochodu, lecz także zdolni i odpowiednio przygotowani dydaktycy.

Niektórzy z nas byli wcześniej egzaminatorami, dlatego możesz mieć pewność, że podczas kursu poznasz skuteczne metody zdania egzaminu państwowego.

Nasi instruktorzy nauki jazdy

IMOLA znaczy szkoła jazdy

Chcesz zdobyć prawo jazdy? Znamy się na tym! Z nami zrozumiesz teorię, nauczysz się prowadzić auto i zaliczysz swój egzamin. Jest naprawdę wielu naszych kursantów, którzy zdali już za pierwszym razem. Ty również niedługo zdobędziesz upragnione prawko.

Ale mamy dla Ciebie coś jeszcze. Pokażemy Ci jak powinno się jeździć. Już wkrótce będziesz na drodze całkowicie samodzielny. Chcemy mieć dobrych kierowców. Chcemy być z Ciebie dumni :)

Zobacz jak uczymy

Ale skąd ta nazwa?

Imola to niepozorne miasteczko we Włoszech. Jednak znają je wszyscy miłośnicy motoryzacji. Kojarzy im się z Ferrari, Lamborghini i Maserati - markami sportowych samochodów, których producenci mają w okolicy swoje siedziby. Jest tu także znany tor wyścigów Formuły 1. Mieć takiego patrona to zaszczyt!

Dla nas IMOLA to synonim sztuki prowadzenia auta. Jesteśmy pewni, że wielu Warszawiakom ta nazwa kojarzy się już nie tylko z F1. Ale także z przyjemną, poprawną i kulturalną jazdą samochodem.

...do zobaczenia na kursie
Instruktorzy Szkoły Jazdy IMOLA

Zdjęcie: Kim jesteśmy - galeria

Co to znaczy IMOLA?

Zapisz się na kurs Prawa Jazdy

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie!

Bezpłatna jazda próbna

Sprawdź nas!